RN73H1JTTD1600A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1600A05
JLCPCB Part #
C4289998
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS