SG73P2ATTD330J
MFR.Part #
SG73P2ATTD330J
JLCPCB Part #
C4227102
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS