SG73P2ATTD31R6F
MFR.Part #
SG73P2ATTD31R6F
JLCPCB Part #
C4042868
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS