SG73P2ATTD3160F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3160F
JLCPCB Part #
C4222441
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS