RN73H2BTTD1873A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1873A10
JLCPCB Part #
C4259573
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS