SG73S1JRTTD2941D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2941D
JLCPCB Part #
C5916137
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS