RN73R1JTTD9100F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD9100F100
JLCPCB Part #
C2497558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 910Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS