SG73P2ATTD2R7J
MFR.Part #
SG73P2ATTD2R7J
JLCPCB Part #
C4151302
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS