SG73P2ATTD2R37F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2R37F
JLCPCB Part #
C4342768
Description
-55℃~+155℃ 2.37Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS