SG73P2ATTD29R4F
MFR.Part #
SG73P2ATTD29R4F
JLCPCB Part #
C4197683
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS