SG73P2ATTD2941D
MFR.Part #
SG73P2ATTD2941D
JLCPCB Part #
C4128362
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS