RN73R2BTTD5623F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5623F25
JLCPCB Part #
C2530024
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS