SG73P2BRTTD3401D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3401D
JLCPCB Part #
C6677553
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS