SG73P2ATTD28R7D
MFR.Part #
SG73P2ATTD28R7D
JLCPCB Part #
C4054536
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS