RC2012J564CS
MFR.Part #
RC2012J564CS
JLCPCB Part #
C4355731
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS