RN73H1ETTP6121B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6121B50
JLCPCB Part #
C2535849
Description
-55℃~+155℃ 6.12kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS