SG733ATTE390K
MFR.Part #
SG733ATTE390K
JLCPCB Part #
C4102002
Description
-55℃~+155℃ 1W 39Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS