RN731JTTD6262F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD6262F100
JLCPCB Part #
C4018737
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 62.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS