RN73H2ETTD7770F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7770F25
JLCPCB Part #
C4011260
Description
-55℃~+155℃ 250mW 777Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS