SG73P2ATTD2493F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2493F
JLCPCB Part #
C3997356
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS