SG73P2ATTD2432D
MFR.Part #
SG73P2ATTD2432D
JLCPCB Part #
C4073108
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS