SG73P2ATTD2371F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2371F
JLCPCB Part #
C4170420
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS