RN73H2ETTD50R5B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD50R5B50
JLCPCB Part #
C4257548
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS