SG73P2ATTD2263D
MFR.Part #
SG73P2ATTD2263D
JLCPCB Part #
C3950827
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS