SG73P2ATTD223G
MFR.Part #
SG73P2ATTD223G
JLCPCB Part #
C3987832
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS