SG73P2ATTD221G
MFR.Part #
SG73P2ATTD221G
JLCPCB Part #
C4099105
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS