SG73P2ATTD121G
MFR.Part #
SG73P2ATTD121G
JLCPCB Part #
C4110796
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS