HV732ATTD1333F
MFR.Part #
HV732ATTD1333F
JLCPCB Part #
C4183971
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS