SG73P2ATTD1R65F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1R65F
JLCPCB Part #
C4098140
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS