SG73P2ATTD1911D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1911D
JLCPCB Part #
C4261542
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS