RN732BTTD3051D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3051D25
JLCPCB Part #
C3949308
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.05kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS