SG73P2ATTD1910D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1910D
JLCPCB Part #
C4178788
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS