RN732BTTD6262F50
MFR.Part #
RN732BTTD6262F50
JLCPCB Part #
C5863754
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS