SG73P2ATTD1820F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1820F
JLCPCB Part #
C4272933
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS