SG73P2ATTD1742D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1742D
JLCPCB Part #
C4127509
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS