SG73P2ATTD1620D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1620D
JLCPCB Part #
C4097343
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS