SG73P2ATTD1540F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1540F
JLCPCB Part #
C3952202
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS