RN731JTTD2080B25
MFR.Part #
RN731JTTD2080B25
JLCPCB Part #
C3971001
Description
-55℃~+155℃ 208Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS