RK73H3ATTE7151F
MFR.Part #
RK73H3ATTE7151F
JLCPCB Part #
C2581309
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS