RN73R2BTTD4121C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4121C50
JLCPCB Part #
C2548082
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS