SG73P2ATTD13R7F
MFR.Part #
SG73P2ATTD13R7F
JLCPCB Part #
C3927074
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS