SG73P2ATTD12R0D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD12R0D
JLCPCB Part #
C4253181
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS