RN73H2ETTD3520B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3520B10
JLCPCB Part #
C3924355
Description
-55℃~+155℃ 250mW 352Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS