SG73P2ATTD1133F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1133F
JLCPCB Part #
C4019649
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS