SG73P2ATTD11R3F
MFR.Part #
SG73P2ATTD11R3F
JLCPCB Part #
C3994470
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS