TLR3APDTEL500F75
MFR.Part #
TLR3APDTEL500F75
JLCPCB Part #
C2480183
Description
-65℃~+170℃ 0.5mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS