SG73P2ATTD1023D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1023D
JLCPCB Part #
C4241966
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS