SG73P2ATTD1022F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1022F
JLCPCB Part #
C4163485
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS