SG73P2ATTD1004F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1004F
JLCPCB Part #
C4127206
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS