SG73P2ARTTD914G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD914G
JLCPCB Part #
C5893757
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS